Whatsapp Destek Butonu WhatsApp Destek

UKINOX’UN İLHAMI: DNA

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu bilme gerekliliğinden yola çıkarak tasarladığımız ürünlerimizi; ekonomik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından takip ederek fonksiyonel, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilecek şekilde tasarlamak temel hedefimiz.

DEĞERLERİMİZ

30 yıldır başarısına başarı katan bir firma olarak ankastre ve çelik eviyede dünya devleri ile yarışıyoruz. Düzce başta olmak üzere dünyanın altı farklı ülkesindeki fabrikalarımızda son teknoloji ile üretim yaparak sektörün nabzını tutuyoruz.

İNSAN ODAKLI YAKLAŞIM

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu anlamayı merkezimize alarak özgün tasarımlara imza atıyoruz. 


Ekonomik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından takip ederek fonksiyonel, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilecek şekilde tasarlamak temel hedefimiz.

"İnsan odaklı yaklaşımımız ve bilinçli yaklaşım en büyük değerimiz."

SÜREKLİ GELİŞİYORUZ

Kendi sektöründe Ar-Ge’ye en çok yatırımı yapan firmamız; sürekli yenilediği ürün gamı, kaliteli üretim standartları ve çeşitlendirdiği hizmetler ile dinamik pazar ihtiyaçlarına cevap veren özel çözümler üretmeye devam ediyor. 

ÇEVRE BİLİNCİMİZ

Her adımımızda saygıyı ön planda tutuyor; bu doğrultuda insana, doğaya, dünyamıza değer katmak için dünya kaynaklarını ez az şekilde tüketerek çalışıyoruz. Bilgi ve tecrübemizle sürdürülebilirlik için gerekli yatırımlar yaparak bu bilinci çalışanlarımız kadar tedarikçi ve işbirlikçilerimizle de paylaşıyoruz. Tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çevre ve canlı bilinci ile hareket ediyoruz.