Eviyeler | Ukinox | Mutfağına Hareket Kat

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

Eviyeler

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Filtreleme

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox Safir 86 Beyaz ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox Zeta M Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox Zeta D Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox Hypnos 50 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox CRYSTAL 86 Beyaz Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox MA 100 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox ME 340.50 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox ME 745 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox ME 600 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox ME 451 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Mutfak Eviyeleri tasarımıyla mutfağınızda fark yaratır, Ukinox ME 340 Eviye ve Ukinox Mutfak Eviye Modellerini en uygun fiyatlarla  Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.

Ukinox Eviyeler

 

Yaratıcı Fikirler ile Fark Yaratan Ukinox Eviyeleri

Fonksiyon ve tasarımı yüksek teknoloji ile buluşturarak, mutfakları değiştiriyoruz. Tezgah altı, tezgah üstü, paslanmaz çelik, granit eviye ve cam eviye seçeneklerimizle 300’den farklı ebatta üretim yapıyoruz. Özel tasarımımız olan Spiral Sifon Teknolojisi ile de ses ve koku çıkışlarını maksimum seviyede engelliyor ayrıca %80’e kadar dolap içi kullanımını arttırıyoruz.

 

Ukinox Eviyelerinde Bakterilere Yer Yok!

Sağlık açısından kritik önem taşıyan eviyelerde kullandığımız özel malzemeler ile bakteri ve mikrobik organizma oluşumunu %99 oranında engelliyoruz.

 

Uzun Ömürlü ve Fonksiyonel

Modern ve klasik mimariden esinlenerek tasarlanan UKINOX Eviyeler etkileyici bir izlenim bırakır. Farklı mutfaklar için farklı şekillerle tasarlanarak mutfağınıza mükemmel uyum sağlar.  Çiziklere ve darbelere karşı dayanıklı olan Ukinox eviyeleri; bakımı kolay, hijyenik ve uzun ömürlü kullanım sunar.

 

Ukinox; şık kesme tahtası ve sebze yıkama süzgeci gibi fonksiyonel aksesuarları ile tüm detayları sizin için düşünür

 

Tüm Ukinox eviye yüzeyleri

  • Kir İticidir
  • Koku Tutmaz
  • Isıya ve Darbeye Dayanıklıdır
  • Uzun Ömürlü Kullanım Sunar
  • Leke Tutmaz
  • Anti bakteriyeldir

Top Zero Teknolojisi

Üretimi sırasında klasik eviyelerden ayrılan patentli TopZero teknolojimiz ile şıklık, hijyen ve fonksiyonu bir araya getiriyoruz. TopZero teknolojisi ile granit, kuvars ya da mermer bütün mutfak tezgahlarına; tezgahın altında ya da üstünde kalmaksızın “sıfır” noktasında monte edilebilir eviyeler üretiyoruz. Böylece geleneksel tezgah altı eviyeler ile tezgah arasındaki boşluğu dolduran silikonun nemlenerek hijyen açısından risk oluşturmasının önüne geçiyoruz.

 

Çok Seçenek, Çok Renk Hep Ukinox!

 

Granit Eviyeler

Granit eviyeler; ahşap, cam ve seramik yüzeylerle mükemmel uyum sağlayarak, mutfağınıza seçkin bir hava katar. Sıklıkla kullanılan ev kimyasallarına karşı kusursuz bir direnç sağlamasının yanı sıra, pürüzsüz yüzeyi ile mutfağınıza hak ettiği değeri vermenize yardımcı olur.

 

Polisajlı Eviyeler

Özel tasarımı sayesinde su vakumu arttırılmıştır. Ekstra kalın yalıtım sayesinde, ses minimize edilerek koku çıkışını da maksimum seviyede engellenmiştir. Spiral Sifon (2S) dizaynı sayesinde %80 oranında eviye dolap içi kullanımı arttırılmıştır.

 

Cam Eviyeler

Mutfağınıza modern ve estetik bir duruş katmak için cam harika bir seçimdir. Ukinox’un dayanıklı cam ile paslanmaz çelik küveti birleştiren eşsiz kombinasyonları ile mutfağınızı sıradanlıktan kurtarabilirsiniz.

 

Renkli Inox Eviyeler

Şimdiye kadar mutfağınız hakkında yorumda bulunan çoğu insanın söylediği bir şey varsa o da farklılıktır. Altın, Bronz ve Titanyum seçenekleri ile en popüler mutfak sizinki olacak.

 

Hand Made Eviyeler

Handmade mutfak eviyelerimiz; müşterilerimiz tarafından optimum gücü ve dayanıklılığı nedeniyle büyük beğeni topluyor. Her türlü riskten kaçınmak için teklif edilen ürün kalite kontrolörlerimiz tarafından çeşitli kalite parametreleri üzerinde test ediliyor. En iyi ve en özel eviye size özel olarak, kusursuz bir şekilde hazırlanıyor.

 

Eviye Özellikleri

Polisajlı

Dekorlu

Çöp Öğütücü Takılabilir

Küvet Derinlik

Sağa Sola Konumlandırma

Otomatik Kontrollü Sifon

Eviyenin Sağda

Eviyenin Solda

Min. Tezgah Genişliği

Spiral Sifon Takılabilir

Tezgah Altı

Tezgaha Sıfır