Whatsapp Destek Butonu WhatsApp Destek

ÖNERİLEN MARKA ÖDÜLÜ “UKINOX’UN OLDU.

TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ KALİTE ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA “ÖNERİLEN MARKA ÖDÜLÜ “UKINOX’UN OLDU.

Tüketicileri Koruma Derneği tarafından düzenlenen geleneksel 11. Kalite ve Marka Ödül Töreninde UKINOX yılın önerilen markası ödülüne layık görüldü. 

 İşin mutfağındayız!

Ukinox olarak, müşterilerimize mutluluğun bir parçasını, modern mutfak aurasını sunarken; dünyayı değiştirme tutkumuzla öncü konumdaki mutfak lavabo ve ev aletleri çözüm ve hizmet sağlayıcısı olarak liderliğimizi sürdürüyoruz. Mutfakta lezzet aşka, benzersiz tatlar sevgiye karışır ve ortaya dünyanın en güzel yemeği çıkar.


İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu bilme gerekliliğinden yola çıkarak tasarladığımız ürünlerimizi; ekonomik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından takip ederek fonksiyonel, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilen ürünler tasarlıyoruz. 


İnsan odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizi önemsiyor, yaşadığımız dünyanın daha iyi bir yer olması için kalıcı çözümler ile kaynakların en az ve verimli şekilde kullanılmasını sağlayacak ürünler üretmeye devam ediyoruz.


Düzenlenen gece de Ukinox ödülünü Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Genel Başkanı Osman Doğan'ın elinden, Ukinox Pazarlama Müdürü Begüm DUMAN aldı. Ukinox olarak tüm çalışma arkadaşlarımıza ve bu ödüle layık gören tüm jüri üyelerine teşekkür ederiz.