Ukinox Flora 4 W Ocak - Ukinox Mutfak Eviyesi Ve Ankastre Ürünleri | Ocaklar | #evdekal Türkiye, Ukinox Servisin Hep Yanında

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

PEŞİN FİYAT

2.160,00 TL
STOKTA YOK Stoğa Girince Haber Ver
İstek
Listeme
Ekle

TAKSİTLİ FİYAT

2.376,00 TL
 
Yüksek Performanslı Speedring Radyant Bölgeleri

En yoğun pişirmeden en yumuşak pişirmeye kadar, Speedring radyant bölgeleri, sürekli olarak eşit bir ısı dağılımı sağlar, bu da uzun süre pişirilmesi gereken yemekleri pişirmenize veya büyük miktarlarda sıvıyı hızla kaynatmaya getirmenize yardımcı olur.

 
Her Pişirme Bölgesi İçin Dokunmaya Duyarlı Komutlar

Bunlar aynı anda birden fazla yemek pişirilirken bile okunabilir ve kolay okunur; tüm güç ve zaman göstergeleri bir kerede görüntülenir.Bu sayede ocağı kullanırken gücünü tam olması gerektiği gibi ayarlarsınız.

 
Güvenlik: C-Lock

Bu modellere özgü elektronik Çocuk Kilidi sayesinde ocağınızın tüm fonksiyonlarını kilitleyerek, çocuklarınızın dikkatsizlik sonucu zarar görmelerini veya pişirme programınızı değiştirmelerini önleyebilirsiniz.

 
Çift Halkalı Elektronik Göz

Daha güçlü ve hızlı pişirmeler için çift halkalı HI-LIGHT gözler ile çok daha kısa sürede sonuca ulaşarak zamandan tasarruf edin.Çap olarak büyük olan bu gözler büyük tencerelerinizi tavalarınız için rahat alan sağlayarak işinizi kolaylaştırıyor.

 
17 Farklı Pişirme Pozisyonu

Çeşitli güç ayarları ve iki doğrudan erişim tuşu sayesinde sıcaklık seçimlerini hızlı ve kolaydır. Son olarak, daha yüksek bir hassasiyet derecesi için her bölge için ayrı bir elektronik zamanlayıcı sağlanmıştır.

 
Geniş , Homojen ve Çok Yönlü HI-LIGHT Elektrikli Gözler

Büyük tavalarınız , tencereleriniz için geniş çapta elektrikli gözler ile homojen ısı yayarak hem zamandan , hem enerjiden tasarruf edin.Geniş vitroseramik ocak dilediğiniz gibi size hareket alanı sunuyor.

Eviyeler

Doğru eviyeyi seçmek, birden fazla kritere bağlıdır. Yalnızca mutfağınızda ne hissettirdiği ya da ondan ne derece keyif aldığınız değil, aynı zamanda kurulumu ve kullanışlılık opsiyonları da önem taşır. Bir başka önemli kriter de, mutfağınızın kalbinde yer alan eviyenizin mutfağınıza fiziksel uyumudur.

KEŞFET

Ankastre Fırın

UKINOX fırınlarının dijital programlayıcıları; pişirme esnasında eşsiz bir rahatlık ve güven sağlar.Pişirmenin sıcaklığı, başlangıç ve bitiş saatlerini seçerek fırını programlayabilirsiniz. Yokluğunuzda dahi, zamanlayıcı sayesinde, ayarlanan pişirme süresinin sonunda fırını kapatacaktır ve çocuk kilidi fonksiyonu, çocuklar tarafından kazayla açılmalara karşı endişe etmemenizi sağlayacaktır.

KEŞFET

Mikrodalga Fırın

Program çeşitliliğiyle ve geniş iç hacmi ile kullanılabilirliği en üst seviyeye taşıdığımız mikrodalga fırınlarımızda; 8 farklı otomatik program ile yiyecekler için ayarlanmış ısı ve zaman ayarı sayesinde verimliliği de üst seviyeye çıkartıyoruz. Ayrıca Ukinox ankastre mikrodalga fırınlar renk çeşitleriyle mutfaklara ve fırınlara tam uyum sağlar.

KEŞFET

Ankastre Davlumbaz

Ukinox marka davlumbazlar, kusursuz bir hava sirkülasyonu sağlayarak, uyku sessizliğinden bile dahadüşük bir desibel değerinde çalışır. Tüm Ukinox davlumbazları, yüksek teknolojiye sahip tesislerde üretilir ve olası her durum karşısında test edilerek sizlerin beğenisinesunulur.

KEŞFET

Ankastre Ocak

Geniş ocak (gazlı, vitroseramik) seçeneklerimizin yanında; elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanan; high-end teknoloji ile kullanışlılığı, şık görünümü, düşük enerji tüketimi, kolay temizliği ve ısı yaymadan yemeklerin çok daha hızlı pişmesini sağlayan, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan indüksiyon ocaklar sunuyoruz.

KEŞFET

Armatür

UKINOX armatürlerinde kullanılan pirinç, dünya standartlarında kaplama özelliğini yansıtmaktadır. Bağlantı aksesuarlarında kullanılan uzun ve kaliteli bağlantı ekipmanları, spiral özellikli, duşlu & oynar başlıklı bataryalar ve su tasarruflu hava basınçlı kafa ile mutfaklara en uygun çözümü sağlar.

KEŞFET
 

 Ukinox Flora 4 W Ocak, Ukinox Mutfak Eviyesi Ve Ankastre Ürünlerini ve ocak modellerini en uygun fiyatlarla Ukinox.com.tr'den alabilirsiniz.