Ukinox | Mutfağına Hareket Kat

Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız.

evdekal-turkiye


Tüm Dünya’da olduğu gibi Ülke olarak sıkıntılı günler yaşıyoruz ve bu süreçte hepimize ayrı görevler düşmektedir. UKINOX Yetkili Servisleri olarak, sadece hizmet sektörü alanında faaliyet gösteren işletmeler değiliz. Zor günlerde topluma destek olmaya çalışan, toplumun acılarına ve mutluluklarına ortak olan büyük bir firmayız. Topluma karşı sorumluluklarımız var.

Önlem olarak kapatılan işyerlerinden farklı bir misyonumuz, topluma karşı sorumluluklarımız var. Bu süreçte, en iyi güvenlik tedbirlerini uygulayarak, acil ve hayatı etkileyen Ocak ,Fırın , Davlumbaz ,  Eviye , Armatür ürünlerin çalışmasını sağlayacağımızdan sizlerin hiç şüphesi olmasın. Bu, bizlerin mesleki onuru ve insanlık görevidir.

Bilinmesi gerekir ki toplumun ve çalışanlarımızın sağlığı bizim birinci önceliğimizdir. Her UKINOX Yetkili Servis’i hem toplumun, hem çalışanlarının sağlığı için gerekli bütün önlemleri almaktadır.

Sizlerden tek beklentimiz ise önce sağlık diyerek, teması en aza indirmek adına, bizlerden almak istedikleri hizmetin aciliyetini değerlendirerek bizleri evlerine çağırmalarıdır.

Bu zorlu görevde, bizlere her türlü desteği sağlayan şirketimiz yönetici ve çalışanlarına, tüm yetkili servis personeline emek ve özverileri için teşekkür ederiz.

UKINOX Yetkili Servisleri olarak, birlik beraberlik içinde ülkemizin her yerinde büyük bir mücadele vererek bu sıkıntılı günleri hep birlikte atlatacağız.

Sizlerden isteğimiz ülkemiz için evinizde kalmanız.#Evde kal Türkiye ,Servisin hep yanında!Ukinox Haberler, Duyurular, Etkinliklerin paylaşımını bu sayfamızda bulabilirsiniz.